Filma me titra shqip

LOVE AND OTHER DRUGS

Maggie (Hathaway) dėshiron tė jetė njė ?shpirt? i lirė dhe tė mos lejojė asnjeri dhe asgjė qė ta bėjė pėr vete. Por ajo takon shpirtin e saj binjak, Jamie (Gyllenhaal) i cili ėshtė goxha i aftė me femrat dhe shitjet e ilaēeve farmaceutike. Maggie dhe Jamie shumė shpejt do tė gjėnden nėn ndikimin e drogės mė tė fuqishme: dashurisė. Shkarko:http://www.megaupload.com/?d=ICEXGLM1 Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=WKtrLiQTSM8

Posted by Fatbardh Prengezi on July 13, 2011 at 12:15 PM 2756 Views

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

0 Comments