Filma me titra shqip

FAST AND FURIOUS 4

Kur Dominic Torreto u informua se e dashura e tij u vra, ai kthehet nė Los Angjesol pėr tė gjetur vrasėsin. Ndėrkohė, shoku i tij dhe ish-agjenti i FBI, Brian Connor pėr tė kapur Bragėn misterioze, punon si shofer i maskuar. Domi zbulon se Lettz ishte vrare duke punuar si ndėrlidhėse pėr Braga dhe ai vendos qė tė bashkohet me bandėn e tij dhe ta gjej vrasėsin. Shkarko:http://www.zshare.net/download/79541145641617cd/ Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=bcY7HkvF1aw

Posted by Fatbardh Memia on July 7, 2011 at 6:57 PM 5531 Views

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

You must be a member to comment on this page. Sign In or Register

1 Comment

Reply fast five
10:39 AM on August 15, 2012 
si ja kalove mire du ,e shkarku kete filmin po nukk boka ky linku mund te ma qosh me mesazh ndonje link tjeter per ta shkarkuar........................